Air Fryer XL

L9,990.00L13,990.00

Ne gjendje

Ju prezantojme AirFryer XL, produktin e mrekullueshem te kuzhines me 6 funksione & teknologji unike qe skuq/pjek me ciklonin me ajrit super te nxehte, Me pak vaj dhe 80 % me pak yndyrna

  • Pastrohet lehtë
  • Koshi per Skuqje
  • Liber Recetash
  • Motor me fuqi 1470 Wat
  • Garanci: 6 muaj
Compare
Kategori:
  • Ju prezantojme AirFryer XL, produktin e mrekullueshem te kuzhines me 6 funksione & teknologji unike qe skuq/pjek me ciklonin me ajrit super te nxehte, Me pak vaj dhe 80 % me pak yndyrna
  • Sensoret inteligjent te Power Air jane te programuar per temperatura dhe per pjekje perfekte per te gatuar pjatat tuaja te preferuara.
  • Sekreti qendron ne qarkullimin e ajrit ne forme cikloni ne 200 grade dhe ne hapsiren me ajer te ventiluar
  • Qarkullimi i ajrit super te nxehur , pergatit ushqimin shpejte, duke krijuar shtrese krokante ne pjesen e jashtme, dhe duke zbutur ushqimin ne pjesen brenda
  • Patatet do te jeni gati per 12 minuta, Karkaleca friture, krokante te pergatitura ne ajer te nxehte per vetem 10 minuta, Pule e pjekur krokante gati per 25 minuta ,Peshk dhe ushqime deti, krokante nga jashte dhe te buta brenda.

Informacion shtesë

Ekran Touch

PO

Lahet ne Lavastovilje

PO

I programueshem

PO

Kapaciteti

2.6 L

Fuqia

1470 W

Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu