Blanko Pure Biomagnetic

L21.90L47,900.00

Ne gjendje

Gjumi eshte procesi natyror i sherimit dhe rikuperimit
Kur gjumi ka kualitet trupi relaksohet dhe prodhimi i qelizave eshte ne nivelin ideal
Ju njohim me 5 arsyet pse duhet tia besoni gjumin dyshekut Blanko Pure Biomagnetik

1.Kellef me magnetoterapi

2.Plot 5 cm Memory Foam

3.Kellef me fije argjendi

4.Kellef 100 % aloe vera me zinxhir 360 grade

5. Plot 14cm shtrese poliuretano e cila krijon pavaresi ne pjese te ndryshme te dyshekut

Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori: Tag:

Gjumi eshte procesi natyror i sherimit dhe rikuperimit
Kur gjumi ka kualitet trupi relaksohet dhe prodhimi i qelizave eshte ne nivelin ideal
Ju njohim me 5 arsyet pse duhet tia besoni gjumin dyshekut Blanko Pure Biomagnetik

1.Kellef me magnetoterapi
Per here te pare ne Shqiperi Ne permbajtje te kellefit do te gjeni Biomagnete.
Magnetotarapia njihet si proces sherues, sepse fusha magnetike qe krijohet sheron trupin, e relakson, e rinon ate duke nxitur qarkullimin e gjakut dhe duke permiresuar riprodhimin e qelizave
Me shume gjak, me shume oksigjen, me shume rikuperim te qelizave
Gjithashtu ndihmon ne Eleminimin e dhimbjeve muskulare

2.Plot 5 cm Memory Foam
Per here te pare shtresa memory vjen ne lartesi plot 5 cm.
Pershtatet teresisht me formen e trupit tuaj duke ulur keshtu presionin ne gjake e duke lejuar lengjet e trupit te qarkullojne lirshem duke mos shkaktuar presion mbi kapilare.

3.Kellef me fije argjendi
Fijet e shtuara të argjendit në dyshek ndihmojnë ne stabilizimin e temperaturës duke thithur dhe liruar nxehtësinë e prodhuar nga trupi i njeriut,
Ato gjithashtu ndikojne ne clirimin e energjive elektrostatike
Kellefi me permbajtje argjendi ka aftesi anti-bakteriale dhe parandalon krijimin e aromave të pakëndshme

4.Kellef 100 % aloe vera me zinxhir 360 grade
Lehtesisht e dallueshme fale aromes dhe butesise ne prekje
Kjo permbajtje e ben dyshekun antilergjik, antibakterial dhe ju dhuron nje gjume te fresket fale vetajrosjes

5. Plot 14cm shtrese poliuretano e cila krijon pavaresi ne pjese te ndryshme te dyshekut
Kjo shtrese dhuron rehati gjate gjumit dhe ajrosje te vazhdueshme duke e bere keshtu dyshekun rezistent per vite te tera

Informacion shtesë

Përmasa N/A
size

120×190, 140×190, 140×200, 160×190, 160×200, 180×200, 190×190, 190×200, 80×190, 90×190, 90×200

Vleresimi i pergjithshem

4.67

03
( 3 Vleresime )
5 Star
66.67%
4 Star
33.33%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

3 Vleresime per kete produkt

 1. 03

  by Bashkim Metaliu

  Duke qene qe drejtoj biznes qe perqendrohet kryesisht ne krijimin e dhomave te gjumit, strukturen e krevatit tim e kam bere paksa te vecante me permasa tejet te medha ne eprshtatje me gustot e mia dhe hapsiren e dhomes Deri me sot nuk kam gjetur dot dyshek qe te pershtatej ne ato permasa dhe detyrohesha te mbushja hapsiren boshe me shtresa te ndryshme. Vetem Blanko Pure me siguroi permasat e personalizuara te dyshekut dhe tani me krevati im eshte realisht I rehatshem dhe I plotesuar Ceshte me e bukura, gjithshka ne kohe rekord. Nuk kaloi as 1 jave dhe nga casti qe kreva porosine Online, dysheku erdhi ne shtepi ne permasat unike qe une kisha kerkuar

 2. 03

  by Arjan Kordha

  Studioj mjeksi dhe sapo degjova se ky dyshek ma magentoterapi te inkorporuar nxitova ta porosis Pasi pash certifikatat perkatese u binda qe kisha bere zgjdhjen e duhur U sigurova akoma me shume kur e provova dyshekun Ne me pak se 2 jave ndjej ndryshime ne trupin tim, ndjej se zgjohem I leksuar dhe gati per te perballuar diten e ngarkuar Isha I sigurte qe magnetoterapia do te ma sillte kete ndryshim!

 3. 03

  by Remzine Hoxhallari

  Kur arrin ne moshen e trete nis te kalosh me shume kohe shtrire se ne aktivitet Djali madje, me ka vendosur dhe TV ne dhome keshtu qe eleminoj levizjet e teperta duke qene se se fundmi kam bere nderhyrje ne gju. Dysheket e meparshem ishin teper te lodhshem, me nje levizje te vogel dhe une ndjeja dhimbje ne trup madje dhe tabakaja me ushqime me derdhej e tera ne krevat shpesh here Me BlankoPure Biomagnetik gjithshka ka ndryshuar Ndjej clodhje dhe relaks ne trup dhe me dhuron rehati maksimale Dhe kur leviz dysheku qendron indiferent dhe tani mund edhe te konsumoj vaktet ne krevat

Menu

Blanko Pure Biomagnetic

L21.90L47,900.00

Shtoje ne shporte