Blaumann 10 Pjese

L7,990.00

Ne gjendje

Sa shume dashuri ju sjell seti Blauman me Plot 27 ene Kuzhine ne 1 paketim te vetem.

 

?Ne paketim do te gjeni:
   ✅3 tenxhere + 3 kapak perkates: 6.1 liter, 3.6 liter, 2.6 liter
   1 Kosh Per skuqje
   ✅1 Mbajtese te koshit Per skuqje

Name Range Discount
Member Club 1 - 100 5 %
Compare
Kategori:
 • 5 shtresa fundore- gatim 5 here me i shpejte
 • Cilesi Superiore Celik Inoks
 • Kursim energjie deri ne 38 %
 • Doreza te ridesignuara ne versionin me modern dhe te sigurte
 • Lahen edhe ne lavastovilie
 • Perdoren ne cdo sobe: Elektrike, halogjen, Induksion, Gas

Informacion shtesë

Materiali

Celik & Inoks

Njgyra

Me shkëlqim

Vleresimi i pergjithshem

4.00

01
( 1 Vleresim )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  by Andi Haxhiu

  Prej 3 muajsh më është dashur të studioj larg familjes ndaj dhe kam nisur pak nga pak të përgatis vet drekën apo darkën time. Familja më solli dhuratë në shtëpinë time të re setin “Blauman” dhe jam kaq i lehtësuar . Gatimet përgatiten shpejt dhe enët pastrohen kaq thjeshtë.

Menu