Blaumann 27 Pjese

L12,990.00

Ne gjendje

Themi se Dashuria Buron nga stomaku!
Sa shume dashuri ju sjell seti Blauman me Plot 27 ene Kuzhine ne 1 paketim te vetem.

 

Ne paketim do te gjeni:
4 tenxhere + 4 kapak perkates: 6.1 liter, 3.6 liter, 2.6 liter, 2.1 liter
2 tigane+ 2 kapake perkates: 24 cm, 16 cm
7 akesore kuzhine
3 kripore
2 mbajtese bakeliti
1 Kosh Per skuqje

Name Range Discount
Member Club 1 - 100 5 %
Compare
Kategorite: ,
  • 5 shtresa fundore- gatim 5 here me i shpejte
  • Kursim energjie deri ne 38 %
  • Doreza te ridesignuara ne versionin me modern dhe te sigurte
  • Lahen edhe ne lavastovilie
  • Perdoren ne cdo sobe: Elektrike, halogjen, Induksion, Gas

Informacion shtesë

Materiali

Celik & Inoks

Ngjyra

Me shkëlqim

Vleresimi i pergjithshem

5.00

01
( 1 Vleresim )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    by Kond Elona

    Jam tepër e kenaqur me setin Blaumann. Nëse në mbremje dëshiroj të shijoj bashkë me familjen patate të skuqura pa perdorur fritezën e kushtueshme plot vaj apo edhe kunguj të skuqur ose edhe petulla, koshi I pjekjes më vjen në ndihmë! E vendos në secilën nga tenxheret nëse dua, por zakonisht une e vendos në tenxheren 3.1 litër Tepër e rehatshme në përdorim dhe kuzhina ime nuk ka qënë më e pastër se tani. Asnjë pikë vaj nuk hidhet në pianurë.

Menu