Comfy Socks(1+1)

L3,990.00

Ne gjendje

Oferte e jashtezakonshme : Bli 1 dhe merrni 1 tjeter pale dhurate! Vetem 3990 leke !

Compare

Oferte e jashtezakonshme : Bli 1 dhe merrni 1 tjeter pale dhurate! Vetem 3990 leke !

Çorapet Comfy Socks me ngjeshje të rehatshme nxisin qarkullimin e gjakut ,reduktojnë enjtjet duke ju lehtësuar dhimbjen dhe lodhjen e kembeve.

Përmasa e tyre standarde dhe forma e hapur ne maje do t’i mbajë këmbët tuaja të freskëta dhe te ajrosura. Çorapet e rehatshme COMFY SOCKS janë projektuar për të luftuar lodhjen, masazhojnë dhe i dhurojnë energji gjunjëve tuaj duke siguruar një rehati që zgjat gjithë ditën dhe gjithe natën.

Comfy Socks ushtrojnë një trysni të lehtë mbi gjunjë duke stimuluar kështu qarkullimin e gjakut dhe kthimin e tij në zemër, duke shmangur mpiksjen si dhe duke reduktuar enjtjen dhe dhimbjen.

Ndihmojne shume personat qe vuajne nga kapilaret venoze apo venat me varice.

Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu