Dreamolino Jastek

L6,990.00

Ne gjendje

Rezultat inovativ i 40 viteve pune ,jasteku Dreamolino

Jastëku i parë që mund të përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin tuaj, pasi ka 6 nivele pershtatjeje te personalizuara. Ky eshte jastek ergonomik qe do te thote se koka , rruazat e qafes dhe shtylla kurrizore jane gjithmone te mbeshtetura ne menyre korrekte.

Dreamolino eshte kaq I rehatshem sa do te ndjeni menjehere gjumin e qete dhe relaksues nate pas nate….Sekreti? Kombinimi ideal i nje U-je te patentuar , me dy rollers të veçante mbështetës për qafën, dhe memory foam që përshtatet shpejt me formen e kokes .Eshte projektuar per te mbajtur koken rehat dhe fresket …

Jepini vetes nje dimension te ri te shlodhjes dhe gjumit…

Dreamolino eshte I vetmi jastek qe mbeshtet plotesisht vertebrat e ndjeshme te qafes te cilat duhet te durojne peshen e kokes per rreth 16 ore dhe kane kaq shume nevoje te ndjehen te relaksuara.

Dreamolino -nje dhurate e bukur per ciftet e sapomartuara dhe ju prinder te dashur ! Jastek I personalizuar me 6 nivele pershtatjeje dhe dy rula per nje mbeshtetje te plote te vertebrave te qafes…Nje rast qe nuk duhet humbur ! Telefono tani !!!

Compare
Kategori:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Dreamolino Jastek