Fshese ROYALTY LINE

L14,990.00L18,990.00

Ne gjendje

Brand-i ROYALTY LINE vjen me nje mjet pastrimi te pa degjuar me pare :-Fshese korenti qe punon pa kabell.

Sekreti i kesaj fshese ROYALTY qendron tek Baterite e rikarikueshme me permbajte lithium, rezistente deri ne 55 minuta pastrim te panderprere…te cilat ju sigurojne liri veprimi per te pastruar kudo , pasi vepron pa kabull

Tani nuk keni me nevoje te gjeni prizen me te afert pasi kablli nuk eshte me pengese ,dhe mund te pastroni lehtesisht dhoma te ndryshme : kati I pare I dyte , shkallet shtepi apo zyre pa asnje mundim.

Karakteristikat:
Me fuqi 1500 w, Royalty Line shkurton kohen e pastrimit dhe thith papastertite ne sekonde, kjo fale motorrit te dyfishte qe disponon.

Permban 3 filtra HEPA, te mirenjohur per pastrimin dhe filtrimin e ajrit qe del prej fsheses me korent.Filtrat Hepa arrijne te kapin deri ne 99 perqind te pluhurit, bakterieve, patogjeneve e mikrobeve shume te rendesishme per personat qe vuajne nga asma.Duke hequr polenin, pluhurin dhe papastertite e tjera nga ajri, ROYALTY LINE eleminon keshtu cdo reagim alergjik te mundshem ne ambjentet ku ju jetoni apo punoniFunksioni 1: eshte perfekte per pastrimin e mobiljeve,tavaneve dhe dyshemeve te cdo lloj materiali si pllaka, parket, tapet, laminat.Koka e pajisur me furce ju ofron performancen me te mire te pastrimit ne dysheme te forta dhe qilima te ashper Koka kryesore eshte e pajisur ne pjesen e parme me drite LED qe ndricon dhe kendet me te errerta ne ambjentin ku po pastroni

Funksioni 2:. Fshesa juaj shnderrohet ne fshese dore,ideale per te pastruar lehtesisht kolltuket,divanet dhe tavolina te ndryshme Furça e vogel thith gjithshka, deri te qimet me te imta apo pushin e kafsheve shtepiake nga kolltuqet, jasteket apo edhe pelhurat e tjera

Funksioni 3 :- Fshesa juaj shnderrohet ne fshese Ideale per pastrimin e kendeve ne ambjentin tuaj, kjo fale kokes se vogel pajisur me furce te bute duke eleminuar keshtu cdo rrezik ne gervishtjen e vendit qe po pastrohet

Royalty Line-Inovacion 2019 – per here te pare ne Shqiperi !

Compare
Kategori:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Fshese ROYALTY LINE

L14,990.00L18,990.00

Shtoje ne shporte