Pastrues Fytyre 2ne1

L7,980.00

Ne gjendje

Per nje pastrim te plote e te thelle te lekures me avull

Pastrues me Avull dhe vakum me ?2 koka!
➡️Largon pikat e zeza
➡️Dehitron Fytyren
➡️Freskon fytyren
➡️Permireson qarkullimin e gjakut
➡️Largon qelizat e vdekura

Compare
Kategori:

Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Pastrues Fytyre 2ne1