Pastrues Fytyre me Avull

L4,990.00

Ne gjendje

Per nje pastrim te plote e te thelle te lekures me avull

Pastrues me Avull dhe vakum me ?2 koka!
➡️Largon pikat e zeza
➡️Dehitron Fytyren
➡️Freskon fytyren
➡️Permireson qarkullimin e gjakut
➡️Largon qelizat e vdekura

 

 

Compare

Informacion shtesë

color

E bardhe, Lejla

Energjia

AC 110-240 50/60Hz

Fuqia

150 W

Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Pastrues Fytyre me Avull