Set Tenxhere Royalty Line

L8,990.00

Ne gjendje

Seti Royalty eshte nje set fantastik enesh,12 cope nga familja e famshme zviceriane.Te forta dhe cilesi e larte. Per te gjitha kuzhinat shtepi apo restorant. Nje set I dobishem dhe praktik per kuzhinen tuaj.

  • 3 Tenxhere
  • 1 Tigane
  • 1 Qumeshtore
  • 5 kapak Qelqi
  • 2 Mbajtese Bakeliti
  • Celik Inoks
Compare
Kategori:

Seti Royalty eshte nje set fantastik enesh,12 cope nga familja e famshme zviceriane.Te forta dhe cilesi e larte. Per te gjitha kuzhinat shtepi apo restorant.
Nje set I dobishem dhe praktik per kuzhinen tuaj.
I gjithe seti peshon afersisht 7 kg!
Linja qe po shihni perbehet nga 3 tenxhere me madhesi te ndryshme plus nje tigan pa harruar dhe enen e qumshtit , do te keni dhe 2 bazamentet e bakelitit.Te gjitha enet tona kane kapak.
Ndertuar nga: celik inoks me nje fund te gjere 9 inc . Jo I trefishte , jo 4fish ,por 9fish !!!
Nuk e ngjit ushqimin tuaj dhe do beni ekonomi te madhe ne gatim.Ne pjesen e poshtme jane vulosur ne menyre te natyrshme me pulla autentike vulat e brandit original.
Tenxherja jone me e madhe me diameter 24 cm, dmth per 6,5 litra ushqim , kapaku I qelqit me diameter 24 cm dhe me valvul presioni, tenxhere e thelle me diameter 20 cm qe ze plot 12,5 litra lengje, sigurisht kapaku I qelqit me diameter 20 cm, do te keni nje ene me diameter 18 cm e cila ze 2,9 litra lengje, kapaku I personalizuar me diameter 18 cm, ena qe zien qumeshtin me diameter 16 cm dhe kapacitet 2,1 litra, kapaku I qelqit enkas per qumeshtoren me diameter 16 cm, tigani me diameter 24 cm dhe kapacitet 3,4 litra, kapaku I tiganit me diameter 24 cm dhe valvul ajri dhe dy bazat e bakelitit qe kompletojne setin tone…ato mbrojne tryezen nga enet e nxehta..

Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Set Tenxhere Royalty Line