Seti i Dhëndrrit

L2,990.00

Ne gjendje

Ju sjellim setin e quajtur Seti i Dhendrrit 4 ne 1 me te cilin modeloni hiqni apo rregulloni pjeset qe deshironi ne fytyre.

  • Perfekte per te gjithe trupin
  • Vetullat
  • Qimet
  • Modeloni Format e Mjekrres
  • Pastrohet Lehte
  • Rrotullohet ne 360 Grad
Compare
Kategori:

Informacion shtesë

Ngjyra

Shampanje

Energjia

50/60 Hz – 5V

Materiali

Trimer Set – Plastik

Përmasa

160mm x 55mm

Produkt me Certifikate

CE

Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

S’po e linit shportën tuaj thjesht ashtu, apo jo?

Që të ruhet shporta juaj për më vonë, thjesht jepni më poshtë hollësitë tuaja. Dhe, kush e di, mbase edhe ju dërgojmë një kod të ëmbël zbritjeje :)

Menu