T Grip Max

L3,990.00L7,990.00

Ne gjendje

Mjafton nje dere ne shtepi apo zyre, dhe palestren e ke me vete!
Tonifikon muskujt ne te gjitha drejtimet
Ju ben stervitje kardio e per me teper ,montohet per 1 minutë…
Ne nje çante te bukur ju do te keni mjetin unik T Grip Max me 3 rripa elastike me nivele rezistence
lakun e kembeve
dvd me instruksionet dhe ushtrimet per Ty!

Compare
Kategori:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

T Grip Max

L3,990.00L7,990.00

Shtoje ne shporte