The Kruncher

L2,990.00L6,990.00

Ne gjendje

Muskuj aty ku ti deshiron ne 5 min ne dite
The Kruncher djeg kalori dhe nderton Muskuj
Perdoret vetem 5 min ne dite
Muskuj barku
Muskuj Krahesh
Abs Perfekt
Kofshe te tonifikuara
Flexors dhe obliques
Plot 3 nivele force, te vetkontrollueshme!

Compare
Kategori:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

S’po e linit shportën tuaj thjesht ashtu, apo jo?

Që të ruhet shporta juaj për më vonë, thjesht jepni më poshtë hollësitë tuaja. Dhe, kush e di, mbase edhe ju dërgojmë një kod të ëmbël zbritjeje :)

Menu

The Kruncher

L2,990.00L6,990.00

Shtoje ne shporte