Total Crunch

L13,990.00L18,000.00

Ne gjendje

Ne ju sjellim revolucionarin TOTAL CRUNCH-te gjitha levizjet ne nje vegel te vetme

  • Humbe Peshe
  • Tonifiko Trupin
  • Pesha 12 KG
  • Pershpejton metabolizmin
  • Paloset Lehtesishte
Compare
Kategori: Tag:
  • Ne ju sjellim revolucionarin TOTAL CRUNCH-te gjitha levizjet ne nje vegel te vetme.
  • Sukses i jashtezakonshem nderkombetar, te gjitha veglat,tashme ne nje te vetme
  • Qellimi : nje palester e tere permledhur ne nje vegel te vetme.
  • Ju do te punoni pulpat , kofshet,fundshpinen,krahet,kraherorin e mbi te gjitha barkun tuaj.
  • Paloset lehtesisht,dhe ze shume pak vend.Peshon vetem 12 kg,rrit masen muskulore ne trupin tuaj dhe pershpejton metabolizmin.

Informacion shtesë

Ngjyra

E Zezë

Përmasat

94 x 47 x 108 cm

I palosur

100 x 25 x 20 cm

Pesha

12.5 Kg

Pesha Maximale

130 Kg

Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

L13,990.00L18,000.00

Shtoje ne shporte