Valixhe me vegla

L12,600.00L19,900.00

Ne gjendje

Jeni lodhur duke kerkuar me ore te tera veglen qe ju duhet?
Produkti qe sot ju prezantojme do te shnderrohet ne mikun tuaj me te mire sepse nuk do tiu duhet me te kerkoni ne mes te rremujes.
Kjo fale valixhes zviceriane me plot 326 vegla ne brendesi.
Nuk ka rendesi per cfare te duhet apo kur te duhet, Ju keni gjithshka Brenda valixhes me rrota.
Transporti eshte kaq I thjeshte ndaj e merrni me vete kudo
Diversiteti e ben magjik kete product, sepse ne brendesi do te gjeni: Celsa nga me te ndryshmit, Kacavida ne te tera gjeresite dhe madhesite, Vida, Pistolete Silikoni, Gershere, Gozhde, Gershere, Nivelues, Meter etj!
Gjithshka, Brenda ne nje valixhe me rrota!
Merre me vete kudo!
Valixhia eshte e ndertuar ne alumin te cilesise se larte ndaj siguron cilesi per vite te tera.

Compare
Kategori:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Valixhe me vegla

L12,600.00L19,900.00

Shtoje ne shporte